JavaScript Menu Powered by Milonic 

Hakkımızda

Yeni teknolojileri sürekli takip edip çalışanlarımızın eğitim seviyesini yükselterek, müşterilerimizin gereksinimlerini aşarak karşılayan, kaliteli, güvenilir ürün ve hizmeti geliştirmek, üretmek ve sunmak. Müşterilerimizin uzun vadeli bağlılığını ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak. Tüm kaynakları en etkin bir biçimde kullanarak doğaya ve çevreye maksimum katkıyı sağlamak, hedef pazarda sürekli gelişmek ve büyümek. Değerlerimiz Daima en iyi olmak için çalışmak vazgeçilmez hedefimizdir.

Ortak amaca ulaşmak için takım çalışması ve işbirliğine inanırız. Koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı çalışma anlayışı ile başarılı olacağımızı biliriz. En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırmak ve sürekli gelişmek için kaynak yaratırız. Yapacağımız her işte mükemmellik ararız. Yarattığımız sistemleri sürekli geliştirerek kullanırız. Yılmadan sonuca ulaşmak için kararlılıkla ilerleriz. İç ve dış ilişkilerimizde dürüst ve açık iletişimi kullanırız. Sloganımız “Kalite ve başari detaylarda saklidir.”


 
     
Copyright  © 2011 |  Çalışıcı Makina Elektrik Otomasyon                                                                                                                                  Tasarım Areta / Yazılım Akılx